2 найскладніший коледжу у світі


2 найскладніший коледжу у світі

навколо коледжу

Безумовно, справді також існувала сучасна модель перейменування або навіть створення наступних установ федеральними органами влади як «університетів». У штаті Вікторія деякі вищі навчальні заклади фактично описуються як наступні університети, хоча наступний навчальний заклад федеральної влади для маленьких дітей у Мельбурні насправді все ще називається Melbourne Higher Institution. Західній частині Австралії, Південній Австралії, а також у Північній зоні “університет” фактично використовується для всіх вищих навчальних закладів, створених у 1990-х роках, а також для деяких більш зрілих. брендовому новому Southern Grains деякі вищі заклади, зокрема заклади з кількома кампусами, що виникли в результаті злиття, насправді називаються «наступними університетами».

У Квінсленді деякі новітні заклади, які визнають учнів основної та середньої школи, насправді називаються університетами, однак навчальні заклади, які надають лише подальшу освіту та навчання, насправді називаються «вищим закладом умов». У Тасманії, а також в Австралійській зоні фінансування, «університет» описує останні 2 роки середньої школи (11 і 12 роки), а також організації, які пропонують це. Pамках цієї конкретної обставини «університет» насправді є приватним органом різних інших років середньої школи. Прямо внизу артикуляція насправді є набагато коротшою варіацією зрілого університету.

саме тому це насправді один із найскладніших коледжів на планеті

Університет Йонсей

Yonsei College (східна: 연세대학교; ханджа: 延世大學校; [jʌn.se.dɛ.hak.k͈jo]) — це фактично особистий дослідницький коледж у Сеулі, Південна Корея. Будучи учасником коледжів “SKY”, Yonsei College фактично вважається однією з 3 найвідоміших організацій у країні. Насправді це особливо цінується в дослідницьких дослідженнях управління компаніями та ліків.

Система стажистського корпусу включає 26 731 слухачів бакалаврату, 11 994 випускника, 4 518 викладачів, 6 788 співробітників, а також 257 931 випускників. Yonsei керує власною початковою школою в Сеулі, а також пропонує фінішні, аспірантські та докторські курси з англійської та східної мов.

Коледж фактично був створений у січні 1957 року з об’єднанням Університету Йонхі (연희전문학교; 延禧專門學校), а також Клінічного університету Северанс Юніон (세브란스 의과대학; 세브란스 醫科大學). Насправді це стало результатом тривалої двосторонньої співпраці між університетами, яка почалася в 1920-х роках. Ці організації фактично були першими у своєму роді в Кореї. Університет Йонхі був одним із перших сучасних університетів, заснованих як Християнський університет Чосун (조선기독교대학; 朝鮮基督教大學) у березні 1915 року. Насправді Северанс бере свій початок у самому початковому сучасному клінічному закладі в Кореї, Кванхьовон (광혜원 廢惠). , Дім тривалої благодаті), заснований у квітні 1885 року. Як данину поваги, етикетка «Йонсей» фактично походить від самих початкових складів етикеток власних 2 організацій матерів і батьків, «Йон; 연; 延» з Університету Йонхі, а також “Sei; 세; 世” з Клінічного університету Северанс Юніон.

Корейський університет

Корейський коледж (KU, східна: 고려대학교; ханджа: 高麗大學校; RR: Goryeo Daehakgyo) — це фактично персональний дослідницький коледж у Сеулі, Південна Корея. Розроблений у 1905 році, коледж насправді зазвичай вважається однією з 3 найвидатніших організацій з більшим знанням у країні, що фактично підтверджується його власним додаванням як учасником коледжів SKY, видатного акроніму, що описує 3 найвидатніших коледжі Кореї. .

Система стажерів включає понад двадцять 000 слухачів бакалаврату, а також понад 10 000 фінішних стажерів. Навчальна широта університету насправді широка разом із власним 81 відділом у 19 університетах, а також департаментами, на додаток до 18 вищих навчальних закладів. Він нараховує понад 1500 викладачів на повний робочий день, а понад 95% з них мають ступінь доктора наук. або навіть порівнянну сертифікацію у своїй області. Корейська організація випускників коледжу включає понад 280 000 випускників коледжу.