Сенсаційний особняк Південного пляжу


Сенсаційний особняк Південного пляжу

Про особняк

Маєток це насправді великий будинок. Слова самі по собі походять від старої французької мови, що походить від латинського словосполучення mansio «дім», абстрактного іменника, що походить від дієслова manere «назустріч залишитися». Англійська фраза manse спочатку вказувала на житлову або комерційну нерухомість, достатню для церковного священнослужителя, щоб зберегти себе, однак маєток фактично більше не самоокупний завдяки цьому (на відміну від римського або навіть середньовічного дачного будинку). Садиба походить від того самого кореня — територіальні володіння, віддані богу, який обов’язково там «залишиться».

Дотримуючись падіння Риму, метод будови неукріплених дачних будинків припинився. Сьогодні найдавніші заселені садиби в усьому світі зазвичай починають свою присутність у міру того, як укріплені будинки в Центрі старіють. Оскільки соціальні проблеми поступово змінювалися, а також стабілізовані фортифікаційні споруди мали можливість фактично зменшуватися, а також протягом століть надавали спосіб для зручності. В кінцевому підсумку це було стильно, а також можливо, щоб будинки ставали чудовими, а не похмурими, а також забороняло розвивати сучасне маєток.

Англійською англійською мова загородження маєтності описує перешкоду для квартир або навіть будинків, створених для вигляду пишності. У багатьох компонентах Австралії чи Європи, що складається з Гонконгу, а також Японії, слова нерухомість також описують перешкоди будинків. У сучасній Японії «маншон» (яп. マ ン シ ョ ン), що походить від англійської фрази «майток», насправді використовується для опису складного багатоквартирного будинку або навіть квартири.

Вілла Casa Casuarina

Всесвітньо відомий Sea Steer є одним з найбільш захоплених територій узбережжя Маямі, але разом із його власним неоновим підсвічуванням, а також кав’ярнями на доріжках, де пропонують пивні гаріти на 2 осіб, невідомо, що це місце насправді преміум-класу. Винятком, розташованим серед малоповерхових курортів Fine craft Deco, разом із потоками мандрівників, що проходять минулі часи, є насправді будинок для відпочинку Casa Casuarina – набагато краще називати його Versace Estate. Саме те, чого багато мандрівників, які фотографують селфі на відкритому повітрі, напевно не впізнають, так це те, що попередній будинок розробника стилю поза часом Джанні Версаче насправді не галерея чи навіть особистий будинок, а курорт.

Крім того, це курорт, де відвідувачі можуть легко відпочити саме в тому, що насправді було спальнею Версаче. Або навіть у спальні його брата і сестри Донателли. Або навіть, можливо, колекція, до якої Мадонна використовувала, залишилася, коли вона поїхала до Versace в 90-х, а також допомогла громаді Південного узбережжя Маямі помістити в загальнонаціональну культуру. Якщо курортний простір, який коштує 1000 доларів США плюс за ніч, насправді недоступний, учасники широкої публіки можуть легко насолодитися бароковим пишністю вілли разом із замовленням вечері в Джанні, а також аперитивом у неформальному клубному закладі Onyx Lawyers у площа, яка стала кухонною зоною Versace Південного .

Найкращий океанський поїзд

У травні 2017 року мандрівники вздовж Sea Steer були фактично спрямовані на відкриття в костюмах знаменитостей шоу, зокрема Пенелопи Крус у ролі Донателли, Рікі Мартіна в ролі давнього супутника Версаче Антоніо Д’Аміко, а також Едгара Раміреса як розробника – який з’явився на терасі попередньої спальні Версаче, одягнений у халат кольору фуксії.
На даний момент цей простір називається The Vacation Home Collection, а також, як і решта внутрішньої частини особняка, він настільки ж надзвичайний, як і компіляції Версаче. Одним з найбільш привабливих є колекція Venus Collection, яка також пропонується в спальні Донателли, насправді виготовлений на замовлення подвійний матрац розміру king-size.
Насправді більше немає інформації про мармурову ванну кімнату Versace за 10 000 доларів, а також 24-каратне позолочене крісло – серед продуктів, проданих через Донателлу після смерті її брата Південного .